Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Вертикальні мангали

Вертикальний мангал примітний не лише компактною та зручною конструкцією, але й тим, що приготоване на ньому м'ясо відрізняється низьким вмістом бензпірену та інших шкідливих речовин, що утворюються при неповному згорянні вуглеводнів. При приготуванні жир не капає на вугілля, а димові маси безперешкодно відходять убік. З мангалом просто працювати, перевертати шампури та стежити за готовністю.
Вертикальні мангали
Вертикальний мангал

Конструктивні особливості вертикальних мангалів

З яких компонентів складається такий пристрій? Елементи конструкції виконуються із листового заліза достатньої товщини. У середині є обмежена з двох сторін гратчаста частина, в якій потрібно розміщувати вугілля або вугільні брикети. Праворуч і ліворуч від неї на деякому віддаленні розташовуються місця для шампурів. Наявність кількох виїмок дозволяє керувати відстанню від шампура до вугілля. Швидкість розігріву останніх така ж, як у стандартних мангалів, але в нижній частині жар виходить трохи інтенсивнішим, тому шашлик там готується швидше і перевертати його потрібно частіше. При цьому починати смаження можна ще до переходу горіння в тління. М'ясо за такого способу приготування виходить чимось середнім між запеченим і приготованим на традиційному мангалі. При цьому продукт виходить екологічно чистим, без канцерогенних речовин і вираженого запаху жиру, що підгорів (останній при приготуванні капає не на розпечені вугілля, а на грунт або піддон). Як і у стандартних мангалів, у вертикальних існують розкладні та розбірні варіації. Завдяки мобільності таку конструкцію можна брати із собою у поїздку. Крім м'ясних та рибних продуктів, на еко-мангалі можна готувати і овочі.

Плюси та мінуси вертикальних мангалів

  1. Головний плюс – екологічний спосіб приготування із мінімізацією виділення бензпірену.
  2. Конструкція має невеликі габарити та легко перевозиться.
  3. М'ясо легко перевертати у процесі приготування. Конструкція дозволяє варіювати дистанцію від шампурів до сітки з вугіллям.
  4. Жир при приготуванні падає на землю (а не на вугіллі), через що не виникає небезпеки появи вогню.
  5. Майже повна відсутність виділення диму підвищує комфорт при готуванні (не з'являється подразнення очей, заплющування). При цьому біля мангалу можна зігрітись у холодну погоду.
  6. З мінусів можна назвати підвищену витрату палива (кутиків), що майже вдвічі перевищує таку у горизонтальних моделей, а також погану пристосованість подібного мангалу для грат гриль.

Де купити вертикальний мангал за індивідуальними розмірами та кресленнями за ціною виробника?

Купити мангал 3 в 1 або іншу конструкцію, що сподобалася в Україні можна, оформивши замовлення на нашому сайті. Ціна залежить від моделі та розмірів конструкції. Ми виготовляємо мангали на замовлення з попереднім узгодженням габаритів та креслень. Щоб оформити замовлення, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Відгуки використання розкладного вертикального мангалу

Ті, хто використовує еко-мангал, відзначають, що приготоване м'ясо виходить соковитим та ароматним і має схожість із запеченим. Характерний запах «димка» не настільки виражений, як при горизонтальному розміщенні шампурів, зате вміст бензпірену та подібних речовин виходить дуже низьким. Покупці відзначають ще одну зручність конструкції: верхня поверхня мангалу може використовуватись для підігріву води, приготування чаю чи супу. Це дуже вигідно у випадках, коли мангал виявляється єдиним нагрівальним пристроєм у поїздці чи дачі. Також відгуки вказують на те, що мангал такого типу добре підходить для рибних страв.