-12%

Буржуйки для дому

Буржуйка для дому – недорогий та простий в обслуговуванні варіант опалення. Металева пічка не займає багато місця та легко монтується. Купити таку піч для дому в Україні ви зможете, оформивши замовлення у нашому магазині. Буржуйки для дому

Особливості та характеристики буржуйки для опалення будинку

Як влаштовані такі печі та які характеристики мають? Буржуйки виготовляються із чавуну та сталі. Для цілорічного використання в будинку краще брати чавунну буржуйку: вона відрізняється довговічністю, добре переносить постійну дію відкритого вогню, не схильна до порушень форми в процесі експлуатації. Основні компоненти конструкції – корпус, дверцята для дров та димар. Дверкою також може постачатися зольник. Наявність місткого зольника буде серйозним плюсом – воно спрощує чищення буржуйки. Контроль надходження повітря реалізується за допомогою пічних заслінок. Якщо для опалення гаражного або лазневого приміщення буде достатньо міні-пічки, то для дачі або постійного житла потрібна конструкція достатніх розмірів. Велика топка дозволяє помістити значно більше дров, отже, вони довше горітимуть. Втім, навіть велика буржуйка не виглядає в приміщенні громіздко. Часто моделі прикрашаються кованими деталями та литтям: це дозволить отримати дизайн, що добре вписується в стиль інтер'єру. Також буржуйка часто має варильну поверхню, а деякі моделі мають духову шафу. В результаті ми отримуємо пристрій, придатний для опалення, кип'ятіння води та регулярного приготування їжі. У деяких буржуйок є теплообмінник, що дозволяє підігрівати воду в баку. При цьому треба стежити, щоб холодна вода не попадала на поверхню нагрітої буржуйки: метал не любить сильні контрасти температур.

Які переваги та недоліки встановлення буржуйки в будинок?

Ці печі популярні завдяки невисокій ціні та компактності. Вони прості у виготовленні та використанні. Конструкція легко чиститься та встановлюється, і навіть великогабаритна буржуйка не займає багато місця у приміщенні. Чавунні моделі добре тримають тепло і виглядають дуже презентабельно. Така модель може бути прикрашена кованими деталями або мати незвичайну форму. Також буржуйки часто постачаються варильною поверхнею і конфорками, що дозволяє використовувати пристрій для повсякденного готування. Недоліком є невисокий ККД таких печей: навіть у чавунних буржуйок простої будови він рідко піднімається вище за 70-75%. Найкращим ККД мають моделі з піролізним тлінням і опцією подвійного допалу: їх ККД досягає 80-85%.

Де купити сучасну буржуйку для дому та дачі?

У місті Дніпро купити піч для опалення будинку не важко: вам потрібно зробити замовлення на нашому сайті. Ми виробляємо металеві конструкції різних розмірів та типів. Ви можете також придбати модель зі склом, що дозволить вам насолоджуватися видом полін, що потріскують. Ознайомтеся з пропонованими конструкціями та оберіть опалювальний агрегат собі до смаку. При покупці важливо звертати увагу на обслуговування приміщення якого обсягу розрахована буржуйка. Маленькі найпростіші печі опалюють 40-70 кубометрів, потужніші – 100-160. У великому будинку буржуйку доведеться доповнити іншим опалювальним пристроєм (наприклад, електрообігрівачем), тому що продуктивності печі не вистачить для обігріву кімнат, розміщених на відстані від неї.