Мангали з дахом

Мангал з дахом дозволяє готувати шашлик або страви на грилі в будь-яку погоду, у тому числі похмуру чи дощову: навіс захищає від опадів не лише продукти та вугілля, а й кухарі. Мангал з піччю під казан та столиком забезпечить усю сім'ю гарячими стравами, приготованими на свіжому повітрі. У місті Дніпро купити жаровню з дахом для дому ви зможете, зробивши замовлення через наш сайт. Мангали з дахом

Види та конструкції металевих мангалів з дахом

Які бувають різновиди мангалів із навісами? Більшість таких мангалів – це стаціонарні моделі, які призначені для розміщення на ділянці. Але серед них є й розбірні металеві конструкції: такий мангал можна розібрати та перенести на інше місце. У будь-якому випадку, загальна маса виробу досить велика, тому що вона включає сам мангал, ніжки, дах і стіни або опори, на які вона фіксується (а в ряді випадків – і багато інших елементів). Нескладні криті мангали дозволяють посмажити м'ясо на шампурах чи рибу з серпанком. Якщо використовувати додаткові пристосування, можна готувати й низку інших страв – овочі або м'ясо на грилі, курку на рожні, випічні вироби типу труна. Більш складні конструкції забезпечуються коптильнею, пічкою під казан або варильною поверхнею, стільницею для різання м'яса та виконання інших кулінарних операцій. Подібний мангал дозволить приготувати обід на відкритому повітрі. При цьому роботі кухарі не заважатимуть опади або сонце. Форми дахів у мангалів також бувають різними. Найпопулярніші варіанти – односхилі, двосхилі та напівкруглі. Але можна виготовити і дах складнішої конфігурації. Крім профнастилу та інших видів листового металу, навіси виготовляються з полікарбонату. Це міцний і гнучкий матеріал, що добре пропускає світло. Часто його використовують для створення напівкруглих навісів. Полікарбонатні листи можуть бути безбарвними або забарвленими в яскравий або пастельний колір на вибір замовника.

На що звернути увагу при покупці мангалу з дахом

Про що слід пам'ятати при доборі мангалу для дому? Важливо правильно вибрати місце розміщення: норми пожежної безпеки вимагають достатньої віддаленості від житлових будівель, дерев'яних споруд, дерев та чагарників. Якщо на ділянці багато будівель та насаджень, підібрати місце під масивну конструкцію з дахом може бути проблематично. Важливо також враховувати місця пролягання інженерних комунікацій. Габарити конструкції та окремих її елементів підбираються з огляду на майбутнє розміщення у певному місці ділянки. Габарити корпусу та склад конфігурації (наявність печі, столика тощо) вибирають відповідно до індивідуальних потреб. Для особистого користування достатньо мангалу невеликих або середніх розмірів, а тим, хто часто приймає гостей, можна брати довшу модель (0,8-1 м). Часто мангали з дахом прикрашаються кованими деталями. Можливості художнього кування дозволяють перетворити конструкцію на арт-об'єкт, що приковує увагу. За індивідуальними замовленнями майстри створюють унікальні конструкції з рослинними, лісовими, фантастичними та іншими мотивами.

Як вибрати якісний стаціонарний мангал з дахом та трубою?

Конструкція може оснащуватися трубою для відведення диму. Завдяки цьому дим не різатиме очі і створювати інший дискомфорт кухареві при приготуванні страв. Моделі з трубою особливо кращі у випадку, якщо на ділянці багато високих будов. Добре, якщо мангал забезпечений колосниковими гратами та зольником – це покращує теплоізоляційні якості та спрощує чищення. Великі вугілля, які ще не прогоріли, утримуються на решітці, а попел сипеться в розташований нижче ящик для неї. Листи сталі, з яких виготовляється мангал, мають бути досить товстими (4-6 мм) – така конструкція прослужить довго. У більш тонкостінних мангалах вугілля треба готувати окремо, щоб стінки не покоробилися від дії відкритого вогню. Для стаціонарних мангалів також чудово підходить чавун – це дуже надійний та довговічний метал. Але в нього велика маса, тож підсумкова конструкція вийде важкою.

Де купити кований мангал з дахом та коптильною для дачі?

Якщо ви хочете купити мангал з дахом для дачі, ви можете замовити його виготовлення в нашій компанії. Ви можете вибрати модель із запропонованих або віддати перевагу виготовлення за індивідуальним замовленням. Ціна визначається складністю конфігурації, габаритами, що входять до конструкції елементів і буде відома після узгодження макета. За вашим бажанням конструкція може бути декорована елементами художнього кування. Якщо ви живете в Україні і вас цікавлять металеві мангали, ви можете вивчити наш каталог і вибрати модель, що сподобалася.