Печі-каміни

Пекти-камін поєднує в собі функцію обігріву та відмінні декоративні якості. Її дверцята забезпечується вставкою зі скла, через яку добре проглядається полум'я, що горить. Дверцята можуть мати одну або дві стулки. Щоб придбати таку піч в Україні, оформіть замовлення через наш веб-сайт. Печі-каміни

Переваги печей-камінів

Які плюси дає використання печей-камінів? Вони мають привабливий зовнішній вигляд, який робить приміщення затишним. Спостереження за мерехтливими вогниками полум'я допоможе розслабитися після важкого дня. Печі зі склом дають м'яке розсіяне світло і вони особливо підійдуть для дачі або житла з камерним інтер'єром. Зараз можна зустріти варіації з різним дизайном та різною формою корпусу та підібрати модель, яка впишеться у конкретний інтер'єр. Часто вони прикрашаються елементами художнього кування. Оформивши індивідуальне замовлення, можна зробити агрегат унікального виду – у формі тварини, транспортного засобу чи іншого об'єкта. Печі не тільки служать окрасою інтер'єру, а й ефективно обігрівають кімнату. Обсяг простору, який може обслуговувати піч, залежить від розмірів та конфігурації. Є компактні пічки, пристосовані для маленьких приміщень типу лазні, та продуктивні конструкції, які здатні обігріти 200 кубічних метрів або більше. Причому останні не вирізняються особливо великими габаритами. Конструкція деяких печей пристосована для приготування їжі. Вони можуть обладнатися варильною поверхнею, однією або декількома конфорками, духовою шафою. Є печі з теплообмінником: його можна використовувати для нагрівання води у великій ємності (баку).

Як правильно вибрати піч-камін на дровах

На які критерії слід звертати увагу при купівлі такої печі? Насамперед важливо дізнатися, який найбільший обсяг простору вона здатна обігріти. Цю інформацію вказують виробники. Для невеликого приміщення можливо достатньо конструкції, що обслуговує 50-60 «кубів», а для повноцінного опалення житла потрібна більш продуктивна модель. По можливості, слід брати печі із запасом ефективності в 30%: теплоізоляція у вашій оселі може бути небездоганною, і через різного роду щілини теплота може йти. Тип печі вибирають залежно від призначення приміщення та його габаритів. Для постійного житла добре підійде піч-булер'ян із високою продуктивністю: вона економічно витрачає паливо, може обслужити великий простір і довго тримає тепло. Для невеликого дачного будиночка підійде і буржуйка – компактна та бюджетна піч. Вона повинна мати товсті стінки (мінімум 4-5 мм), щоб запобігти прогоранню металу в процесі експлуатації. Найкраще тримають тепло буржуйки із чавуну. Однозначним плюсом буде наявність системи «чисте скло». Вона запобігає скупченню на скляній поверхні кіптяви і сажі, що псують її зовнішній вигляд і заважають спостерігати полум'я за закритими дверцятами. Тим, хто хоче готувати на печі, варто звернути увагу на моделі, забезпечені варильною поверхнею та духовкою. Подібну багатофункціональну піч варто брати із запасом за продуктивністю, щоб її ресурсів вистачило і на повноцінне опалення. Орієнтація димаря залежить від розташування патрубка. Якщо він знаходиться зверху, димохідну трубу потрібно вести вгору. Коли патрубок знаходиться у задній частині, димохід виводять у стіну.

Особливості конструкції чавунних печей-камінів

Як улаштовані печі даного типу? Чавунні печі відрізняються міцністю, стійкістю до високих температур, тривалим терміном служби. Пекти складається з корпусу, топкової камери (вона теж зроблена з чавуну), дверцята зі склом (одно- або двостулкової), димоходу та опорних ніжок, які можуть мати просту форму або витіювату ковану. Також є такі елементи, як колосникові грати, зольник і заслінка для нього, що допомагає регулювати інтенсивність вогню. Зараз можна зустріти печі з функцією тривалого горіння, що допомагає заощаджувати паливо. З погляду опалення це дуже хороші печі: у них рідше доводиться підкладати дрова, вони довше залишаються теплими, при цьому корпус не перегрівається так сильно, як у печах без цієї опції (що зводить ризик прогорання стінок до мінімуму). До того ж у таких печах ефективніше витрачаються паливні ресурси. Але якщо печі забезпечені склом, продукти горіння мають тенденцію на ньому осідати, тому скло доводиться часто чистити. Для такої печі опція «чисте скло» особливо важлива та корисна. Ще варто відзначити, що камін необхідно експлуатувати в режимі тривалого горіння періодично, а не завжди. Сажа не тільки накопичується на скляних поверхнях, а й становить небезпеку при загорянні: вона може давати температуру понад тисячу градусів, і швидко згасити такий потужний вогонь при його появі в димарі буває дуже проблематично.

Де купити чавунну піч-камін для дачі?

У місті Дніпро купити камін для дому ви зможете, замовивши його у наших майстрів. Ми виготовляємо пічні агрегати різних типів, і ви можете вивчити пропонований асортимент і вибрати модель, що сподобалася. На ціну впливають розміри печей та особливості їхньої будови. У нас можна купити міні печі для лазні, так і великогабаритні моделі для опалення житла. Слідкуйте за нашими акціями та купуйте печі з доповненнями за зниженою ціною. Якщо у вас є питання щодо асортименту, придбання або доставки, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для їх уточнення.