Переносні мангали

Мангал переносний завдяки своїй компактності та малій вазі може купуватись не тільки для дачі, але й для приготування їжі на відкритому повітрі в подорожах та поїздках. Придбати таку конструкцію в Україні можна, замовивши її через наш сайт. Переносні мангали

Конструктивні особливості переносних мангалів

Як улаштований переносний мангал? Його виготовляють із металевих листів. Існують різні типи конструкцій; один із прикладів - розбірна. Це комплект листів металу потрібних габаритів з пазами, місцями для кріплення та ніжками з металопрофілю. У розібраному вигляді конструкція займає дуже мало місця, а вона збирається за лічені хвилини. Ці особливості дозволяють брати її з собою у поїздки, пікніки та подорожі. Найчастіше стики вже спроектовані виробником так, що для складання мангалу на місці не потрібні додаткові кріплення. Ще один різновид – доладний мангал у формі валізи. Він схожий на кейс із тонких металевих листів; у такому вигляді його і належить перевозити із собою у походах. Завдяки наявності фіксуючих деталей конструкція виходить досить твердою. Прибувши на місце, мангал можна розкласти в конфігурацію, придатну для приготування їжі (металевий ящик на коротких ніжках). Практичним варіантом буде складний мангал 3мм зі сталі (3 мм - товщина сталевих листів). Мангал у вигляді ящика з ручкою та товстими міцними ніжками відрізняється надійністю та довговічністю. Ніжки під час розбирання легко демонтувати, що робить конструкцію зручною для транспортування. Після розбирання пакет комплектуючих виходить не настільки мініатюрним, як у складних моделей, але все ж таки цілком компактним і зручним для перевезення. Як паливо для таких мангалів слід брати деревне вугілля, а не дрова. Це з тонкістю стін таких конструкцій. Щоб запобігти їх деформації від сильного жару, вугілля слід готувати над самому мангалі, а окремо (наприклад, на багатті).

На які особливості звернути увагу, щоби вибрати якісний переносний мангал?

Зазвичай мангали виготовляються із сталевих листів: вони міцні, добре переносять високі температури, при цьому конструкція з них виходить легкою. Нержавіюча сталь відрізняється стійкістю до вологи та корозійних впливів. Товщина листів може бути різною; чим вона більша, тим міцніше і надійніше вийде мангал, але й важитиме він більше. Стаціонарна модель для будинку може бути товстостінною, а для переносних конструкцій оптимальна товщина – 3-4 мм (мінімум – 2). Нерідко у продажу можна зустріти мангали з більш тонкими стінками (менше 2 мм), але в цьому випадку підвищується ймовірність деформації під час транспортування. Іноді портативні мангали оснащуються додатковими пристроями (складні столики, грати, додаткові пальники, ящики тощо). Вони полегшують приготування їжі та роблять пристрій більш функціональним.

Які переваги використання переносних мангалів?

Плюси такої конструкції – портативність, мала вага, невелика вартість. Мангал легко перевозити з собою, збирати та розбирати, що дозволяє готувати їжу на шампурах або ґратах у будь-який бажаний час. У розібраному стані цей компактний виріб. Такий мангал можна перевозити в машині, нести у сумці чи просто в руках.

Де купити переносний мангал із металу за низькими цінами?

У м. Дніпро купити пересувний мангал для пікніка можна, оформивши замовлення нашої компанії. Ми виробляємо конструкції різних типів – електромангали, на дровах для використання на відкритому повітрі, з додатковими пристроями на зразок кришки. Перед покупкою визначтеся з розмірами – від них залежить ціна.