Мангали з газового балона

Мангал із газового балона – конструкція, що приваблює своєю простотою. Вона має невелику вагу, її можна купити для пікніка на дачі або сезонного використання в приватному господарстві. На зимовий час такий мангал можна заховати у сараї чи іншому приміщенні. Щоб у місті Дніпро купити жаровню з балона, оформіть замовлення через наш сайт. Мангали з газового балона

Конструктивні особливості мангалу із пропанового балона

Яку конструкцію мають такі мангали? Є кілька основних типів конструкцій. Умільці часто виготовляють мангал шляхом поздовжнього розрізання балона на 2 половини. Потім у верхніх частинах ємностей, що вийшли, створюються прорізи під шампури. Цей метод дозволяє зробити пару мангалів максимально простий конструкції з одного балона. Є ще один метод: мангал при цьому виходить всього один, зате більш функціональний і візуально привабливий. Важливо, що у нього є кришка (вона робиться із фрагмента стінки): вона дозволяє готувати м'ясо так, щоб запобігти його обвуглюванню. Під кришкою добре пропікаються, не втрачаючи соковитості, навіть великі шматки (їх розміщують на ґратах). До того ж вона захищає вугілля і їжу, що готується від опадів. Бажано, щоб ручка біля кришки була дерев'яною: це допоможе уникнути опіків. Торкатися металевої ручки при розпалюванні дров і приготуванні на вугіллі можна тільки за допомогою спеціальної прихватки або рукавиці. Позаду мангал також може забезпечуватися парою ручок для транспортування (їх зазвичай роблять із металу, часто – кованими). Іноді кришку постачають розпірками (2-3 відрізки арматури, приварених з внутрішньої сторони). Це дуже корисний пристрій: воно перешкоджає деформаційним процесам при різкому контрасті температур. Оскільки прибирати вугілля, що прогоріло, з такої масивної конструкції незручно, з торцевої сторони (там, де у балона було дно) робиться сегмент з поворотною заслінкою. Вона має бути звернена широкою частиною донизу (на дно мангала). Через подібний отвір зручно видаляти золу та вугілля. Також заслінка забезпечує контроль температури та повітряного припливу. Можна оснастити такий мангал та іншими пристроями, наприклад, вбудованим термометром, з яким буде зручно готувати стейки різних ступенів прожарювання. Також доречною буде витяжка або відвідна труба. Дві з чотирьох ніжок можуть оснащуватися колесами: це дозволить перевозити мангал ділянкою та полегшить його збирання на зимовий час. Конструкція може бути обладнана полицями та міні-стільницею, що допомагають нарізати м'ясо, приготувати маринад та виконувати інші операції.

Які плюси та мінуси у мангалу з балона?

Для виробництва газового балона використовується міцна легована сталь. При експлуатації він знаходиться під високим тиском, тому стіни просто повинні бути міцними. Конструкція довше зберігатиме тепло, не деформується під дією відкритого вогню та високих температур. Все це привертає до довговічності виробу, що виходить. Також у 50-літрового пропанового балона зручні габарити для створення жаровні: вони дозволяють обслужити шампур середньої довжини або розмістити грати-гриль. Висоту ніжок або інших опорних елементів можна підібрати відповідно до свого зростання. Мангал з балона має просту та зрозумілу конструкцію, і його легко обслуговувати. При цьому виріб з кришкою надає багато опцій – приготування м'яса або риби на решітці, на шампурах, копчення під кришкою. При цьому з балона можна створити багато різних типів мангалів, наприклад, конструкцію з піччю і коптильнею (але тут знадобиться не один, а два або три балони) або дизайнерський мангал у формі паровоза з кованими деталями. Як мінус можна відзначити розміри - для пікніків у великих компаніях бажаний більший мангал. З іншого боку, здатність довго зберігати тепло дозволить приготувати кілька порцій м'яса без великих витрат на паливо.

Де придбати мангал із газового балона 3в1?

Придбати такий пристрій можна в Україні, зареєструвавши замовлення на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Вуличний мангал для будинку (заміського) або дачі простий у користуванні і дозволяє готувати м'ясо як на ґратах, так і на традиційних шампурах. Ви можете вивчити пропоновані нами моделі, їх характеристики та ціни, вибрати та купити відповідну для себе. Ми виготовляємо мангали різних розмірів та типів – переносні моделі для походів, конструкції з електроприводом та інші моделі.