Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Газові мангали

Газовий мангал дозволяє приготувати смачний шашлик без диму та кіптяви. Через відсутність диму в м'ясі при приготуванні не синтезуються канцерогенні речовини. Крім того, такий апарат відрізняється дуже швидким розпалюванням (в ньому використовується газовий пальник).
Газові мангали
Газовий мангал

Конструктивні особливості газових мангалів

З яких компонентів складається мангал? У конструкцію входять пальник, корпус із гніздами для шампурів та пристосування для інфрачервоного розсіювання. Останнє може бути лист металу, багатошарову металеву сітку або бути виконаним з кераміки. Варіанти з листовим металом найпрактичніші, але витрати газу у них вищі. Сітчасті та керамічні розсіювачі в міру експлуатації засмічуються жиром та продуктами його згоряння; щоб цього не відбувалося, були придумані моделі з вертикальним розташуванням пальника. Найкраще вибирати мангали з п'єзопідпалом. Газові моделі бувають портативними та стаціонарними. Перші добре підходять для пікніків та виїздів на природу невеликою компанією (до 5-6 осіб). Це обмеження пов'язане зі скромними габаритами пристрою і тим, що його продуктивності не вистачить на велику групу людей. У закладах громадського харчування, навпаки, використовуються великі стаціонарні мангали, що вбудовуються на газу. Як переносні, і стаціонарні моделі можуть бути розраховані на вертикальне чи горизонтальне розташування шампурів. Щоб на мангалі можна було робити шашлик, його треба підключити до газу (краще за допомогою гнучкого шлангу). Це може бути як магістраль (у ній речовина подається у стислому вигляді), так і балончик зі зрідженим газом. Під'єднання до магістрального джерела мають організовувати офіційні представники газової компанії, яка обслуговує населений пункт. Підключити мангал до балона можна самостійно; для цього найчастіше використовують редуктор. Але деякі мініатюрні мангали для пікніків та походів заточені під балони для туристів. При експлуатації такого мангалу необхідно пам'ятати про горючість та вибухонебезпечність газу. Дуже важливо регулярно перевіряти місця з'єднань щодо відсутності витоків. При першому включенні пристрою треба дати йому небагато часу для холостої роботи (це роблять для вигоряння слідів мастила).

Плюси та мінуси газових мангалів для шашлику

  1. Один з основних плюсів – практично миттєве розпалювання: перед приготуванням не потрібно чекати, поки прогорять вугілля.
  2. Внаслідок відсутності димових газів і кіптяви в їжі не утворюються підвищені концентрації бензпірену та інших шкідливих для здоров'я речовин. З цієї причини такий мангал (на відміну від працюючого на вугіллі) можна встановлювати всередині приміщення. При приготуванні їжі дим не роз'їдатиме очі. Однак для тих, хто однозначно віддає перевагу м'ясу «з димком», це може бути і мінусом.
  3. У мангалу нескладна конструкція та його просто експлуатувати. Важливо лише своєчасно очищати його частини від жиру, що капає.
  4. Мінус – необхідність ретельно стежити за обладнанням під час готування. Вона актуальна і для приготування на вугіллі, але у випадку з газовим агрегатом важливо ще й пам'ятати про небезпеку витоків газу: такі інциденти можуть призвести до вибуху.

Де придбати газовий мангал за доступною ціною?

Купити газовий мангал для дачі за доступною ціною можна в Україні, оформивши замовлення в нашій компанії. Ми пропонуємо мангали різних габаритів та типів: переносні або стаціонарні, з електричним приводом, кованими деталями. У нас ви зможете вибрати підходящий варіант для будинку, дачної ділянки або поїздок.