Мангали складні

Мангал доладний дозволяє приготувати м'ясо або овочі на вуглинках в будь-якому місці - біля водоймища, у поході або поїздці. Його можна купити і для дачі, щоб готувати їжу у дворі на свіжому повітрі. Така конструкція займає мало місця у складеному вигляді та збирається дуже швидко, буквально за хвилину. В Україні придбати пересувний мангал для пікніка можна, оформивши замовлення на нашому сайті. Складні мангали

Конструктивні особливості розкладних мангалів

Як улаштовані мангали такого виду? На відміну від іншого типу портативних конструкцій – розбірних мангалів, складні не розуміються на одиничні елементи. Вони влаштовані за принципом трансформера: мангал можна скласти або розкласти, але окремі компоненти у нього поєднуються за допомогою нероз'ємних з'єднань. Тому в робочий стан такий мангал наводиться набагато швидше, ніж розбірний. Він також відрізняється більшою довговічністю: якщо одна з деталей розбірного мангалу деформувалася від високої температури, зібрати конструкцію знову може бути проблематично, а зі складним мангалом такої проблеми немає. Існує кілька типів переносних мангалів. Один із прикладів – модель у формі валізи: у складеному стані вона схожа на портфель-дипломат із ручкою, за яку мангал зручно переносити. Модель забезпечується деталями, що відгинаються, виконують роль ніжок. З боків розкладеного мангала зроблені розрізи для монтажу шампурів (стандартна «валіза» дозволяє розмістити близько 7 штук). Інші варіанти складаних мангалів – «ноутбук» та «книжка». «Ноутбук» дуже легко та швидко розкладається, має товсті міцні ніжки та топку, схожу на перевернутий трикутник (якщо дивитися збоку). Мангал-книжка схожий за принципом пристрою та відрізняється лише співвідношенням габаритів. Для автовласників підійдуть також мангали, що складаються із ящика та складаних ніжок. Просту та зручну конструкцію з товстими стінками можна перевозити у багажнику, і вона зможе прослужити довго. У руках транспортувати такий мангал буде проблематично: у цьому випадку варто віддати перевагу одному з варіантів, зазначених вище. У продажу можна зустріти і моделі незвичайної форми (наприклад, трапецієподібної), декоровані кованими елементами або візерунками прорізами. Мангал незвичайного дизайну краще купувати з товстими стінками, щоби він прослужив довше.

На які особливості звернути увагу, щоб вибрати найкращий складаний мангал?

При покупці стаціонарних мангалів для дому цілком доречним буде вибір моделі із товстими стінками. Але для складаного мангалу важлива легкість, тому подібні вироби випускаються з невеликою (а часом дуже малою) товщиною стінок. І, хоча це робить модель легкою і компактною в зібраному вигляді, тонкостінні варіанти схильні до заломів та інших порушень форми при транспортуванні і рідко служать довше декількох сезонів. Мінімальна товщина металевого листа для похідного мангалу – 2 мм. Краще брати моделі завтовшки 3-4 мм, вони прослужать довше і не деформуються в дорозі. Добре підійде для поїздок мангал складаний 3мм із металевих листів. Тим, у кого є автомобіль, варто звернути увагу на моделі зі стінками 4-6 мм завтовшки як найбільш довговічні.

Як вибрати якісний складний похідний мангал?

Зазвичай такі конструкції роблять із сталевих листів. Краще вибирати моделі з оцинкованої або нержавіючої сталі – вони відрізняються найкращими експлуатаційними якостями та добре переносять опади. Іноді можна зустріти і чавунні мангали - розбірні або зі складними ніжками. Чавун дуже міцний, довговічний і добре зберігає тепло, але перевозити мангал із нього, навіть складаний, можна лише на автомобілі. Найчастіше переносні мангали мають невеликі габарити і розраховані на одночасне розміщення 6-7 (рідше до 10) шампурів. Розміри підбираються відповідно до особистих потреб покупця. Тим, хто їде на пікнік великою компанією, можна купити одразу кілька складних мангалів. При експлуатації слід пам'ятати, що в моделі з товщиною стінок 3 мм або менше потрібно закладати тільки готове (розпечене) вугілля, щоб мангал прослужив довше. Готують вугілля в окремому місці, наприклад, на багатті. Якщо розпалювати паливо прямо в тонкостінному мангалі, є ймовірність, що стінки деформуються. У моделях з товщиною стін від 4 мм можна розпалювати вогонь прямо всередині.

Де придбати розкладний мангал із нержавіючої сталі?

Якщо вам потрібно у м. Дніпро купити мангал для дачі, поїздок чи інших цілей, ви можете замовити його у нас. Наша компанія виготовляє різні типи конструкцій для смаження м'яса: з кришкою та без, складні та стаціонарні, вертикальні, з кованими деталями та прикрасами. Ціна залежить від того, наскільки велика модель, а також від особливостей її конструкції.