Комплектуючі до камінів для барбекю.

Вертел з електроприводом

1 785 
Додати у кошик

Мангали з каменю

Вуличні мангали з натурального каменю виглядають презентабельно та ефектно, служать одним із об'єктів, що задають настрій ландшафту ділянки. Зазвичай це закриті мангали з витяжкою та димарем, що мають добре оформлену верхню частину. Нерідко їх постачають і захисним навісом. Але можна зустріти і простіші конструкції. У місті Дніпро купити кам'яний мангал для будинку чи дачної ділянки можна, замовивши таку конструкцію у наших майстрів. Мангали з каменю

Переваги кам'яних мангалів барбекю

Якими позитивними сторонами має камінь як матеріал? З погляду пічника, камінь відрізняється чудовими експлуатаційними якостями. Це дуже довговічний матеріал: старовинні споруди зберігають свій привабливий вигляд упродовж століть. Він чудово переносить тривалу дію високих температур і добре зберігає тепло. Здатність до тривалого утримання теплоти допомагає заощаджувати паливні ресурси. До того ж, один раз розтопивши піч, можна приготувати кілька порцій їжі. Матеріал екологічний, не виділяє при нагріванні будь-яких шкідливих речовин і вимагає додаткової обробки. Також він добре витримує морози і температурні перепади: металеві мангали, за всіх їх переваг, цим похвалитися не можуть, тому взимку їх краще не включати (або розтоплювати повільно). Кам'яний мангал дозволить ласувати шашликом та стравами, приготованими на грилі, у будь-яку пору року. Також натуральний камінь має відмінні декоративні якості. Матеріал має цікаву, часто неоднорідну фактуру, велику різноманітність відтінків, чого не можна сказати про поверхні, пофарбовані промисловими барвниками. Установка кам'яного мангалу зробить дизайн ділянки цікавішим, особливо якщо на ньому є й інші конструкції, викладені каменем. Камінь дозволяє створювати незвичайні конструкції цікавого дизайну, що впливають на стильовий настрій ділянки; Наприклад, він підходить для споруд у стилі «нора хобіта» або в казково-лісовій стилістиці.

Чому вибирають мангали із каменю для заміського будинку?

Конструкції з каменю не тільки мають презентабельний вигляд, але й добре підходять для цілорічного використання завдяки своїм властивостям користувача. Вони добре переносять вологу, опади та різні погодні фактори. Оскільки камінь – матеріал досить важкий, переносні конструкції, які купують для пікніка, заведено робити з інших матеріалів. Камінь же використовують для стаціонарних споруд, що регулярно експлуатуються. Для виготовлення печей із мангалом використовуються різні сорти каменю. Ось деякі з найпоширеніших:
  1. Граніт – привабливий матеріал із строкатим забарвленням (сіруватий колір із вкрапленнями коричневих, зелених, чорних, червоних, синіх відтінків) та дуже великою міцністю та твердістю.
  2. Доломіт – світлий камінь (білий або сіруватий), що також відрізняється міцністю та стійкістю до механічних впливів. Це один із найпопулярніших оздоблювальних матеріалів серед гірських порід.
  3. Кварцит – порода з урахуванням кварцу. Відтінки у нього можуть бути різні (від світлих жовтих до близьких до чорного), залежно від місця видобутку. Матеріал відмінно переносить різного роду погодні фактори, що завжди в плюс для конструкції, що розміщується у дворі будинку.
  4. Піщаник - камінь, що широко застосовується для облаштування садових доріг, бордюрів та роботах з ландшафтного дизайну. Він може бути білим, сіруватим чи коричневим.
Є кілька основних видів конструкції такого мангалу:
  1. Кам'яна основа з розміщеної зверху жаровнею з металевими елементами. Це найпростіший варіант. Однак, він дозволяє готувати як шашлик, так і різноманітні страви на ґратах-грилі. На деякому віддаленні від мангалу може бути встановлений стіл для організації пікніків.
  2. Конструкція з димарем. Своєчасне відведення кіптяви та газів створює більший комфорт при готуванні. Крім того, ви можете не турбуватися, що димові маси дратуватимуть сусідів.
  3. Кам'яна пічка з коптильнею, мангалом, іншими елементами (у тому числі, робочими поверхнями) формує практично міні-кухню просто неба. Така конструкція також дозволяє найповніше розкрити художні можливості каменю.

Де купити готовий мангал із каменю за доступною ціною?

Щоб придбати гарний кам'яний мангал в Україні, зробіть замовлення на нашому сайті. Ми пропонуємо надійні та привабливі конструкції для дачі або заміського будинку. Ви можете ознайомитися з пропонованими моделями та вибрати відповідну або зробити індивідуальне замовлення за унікальним дизайном. Ціна визначається типом конструкції, її величиною, використовуваними матеріалами.