Печі на відпрацьованому маслі

Пекти на відпрацюванні дозволяє використовувати масляне паливо для опалення приміщення замість його утилізації. При цьому застосування відпрацьовування вимагає використання якісного (очищеного!) палива, постійного нагляду та суворого дотримання техніки безпеки. Часто такі печі застосовують для обігріву нежитлових приміщень. Існують різні типи конструкції масляних печей, у тому числі автоматичні пристрої та моделі з водяним контуром. У Дніпрі купити піч на олії можна, замовивши її у нашому магазині.
Печі на відпрацьованому маслі
Печі на відпрацьованому маслі

Плюси та мінуси використання печей на відпрацюванні з газового балона

Які плюси має застосування такої печі? У неї проста конструкція та її нескладно експлуатувати. Також вона допомагає економити на паливних ресурсах: якщо власник має в своєму розпорядженні велику кількість якісної, очищеної від домішок відпрацьованої олії, її можна пустити в справу, замість того, щоб викидати. При використанні масляного палива не утворюється кіптява, що також безперечно є перевагою. Витрата олії на годину – від 0,5 до 2 літрів, залежно від обсягу приміщення та вихідної температури. Часто печі на олії застосовують для великих приміщень, наприклад, складських та деяких виробничих, а також для обігріву зимових садів. Якщо приварити зверху балончика варильну поверхню з сталевого товстого листа, піч можна використовувати для підігріву води або їжі. Таке опалювальне обладнання має і мінуси. Для котлів і печей не підходить олія, яка не пройшла очищення. У ньому міститься багато домішок, які засмічуючи вузли конструкції, створюють ймовірність небезпечних інцидентів (аж до вибуху). Тому масло обов'язково має бути очищене у промислових умовах (самостійно таку процедуру виконати не вийде). Ще слід знати дещо про законодавство: виробництва, у яких накопичується багато відпрацювання, повинні утилізувати його через спеціалізовані фірми (при цьому укладається договір). Тож щоб взяти потрібну дозу палива, доведеться заплатити. При використанні печі слід пам'ятати про правила техніки безпеки та наступні нюанси:
  1. Піч, що працює, не можна залишати без нагляду.
  2. При температурі нижче за нуль масло замерзає. Так що зберігати його потрібно в приміщенні, що обігрівається, де воно зберігатиме користувальницькі якості. Іноді практикують заглиблення судини з паливом у ґрунт нижче за відмітку промерзання.
  3. Заливати олію в печі, що працює, суворо заборонено. Також не можна використовувати для обігріву бензин, гас і подібні легкозаймисті речовини.
  4. Дистанція від печі до стін або інших об'єктів має бути щонайменше 50 см з кожного боку.
  5. Біля печі не можна розміщувати легкозаймисті субстанції та предмети.
  6. Місце розташування печі має бути захищене від протягів.
  7. Не можна допускати, щоб у масляну ємність потрапляла вода. Це провокує виплескування киплячого палива назовні.

Особливості конструкції печі на відпрацюванні з наддувом

Як улаштована піч такого типу? Її основні елементи - це газовий безшовний балон, перфорована трубка достатнього внутрішнього діаметра (мінімум 10 см), ємність для олії (розташовується всередині балона), димохід та заслінка. Для димаря використовують трубу довжиною мінімум 4 м. Встановлювати її потрібно вертикально; при цьому важливо забезпечити герметичність з'єднання із самою пічкою. Заливати масло в бак потрібно не більше ніж на 2/3 об'єму (краще - на половину). Конструкція може бути вдосконалена, але реалізація цього потребує інженерних умінь. Наприклад, збільшити ефективність роботи за допомогою укомплектування печі вентилятором. Він збільшує тягу, через що паливо згоряє інтенсивніше. Крім того, він дозволяє обігрівати просторіші приміщення за рахунок активізації руху повітря.
Печі на відпрацьованому маслі
Схема печі на відпрацьованому маслі

Де придбати піч на відпрацюванні крапельного типу?

В Україні придбати піч такого виду можна через нашу компанію. Ми виготовляємо печі з металу різних типів - як ґрунтовні конструкції для дому, так і міні пічки для малогабаритних приміщень або прийняття банних процедур. У нас можна підібрати піч під будь-яке приміщення, наприклад, придбати чавунну пічку з варильною поверхнею для дачі. Ціна пічного агрегату залежить від матеріалів, габаритів, особливостей конструкції, що використовуються. Якщо у вас є питання щодо придбання, доставки або характеристик тієї чи іншої моделі, ви можете зв'язатися з нами і дізнатися цікаву для вас інформацію.