Чашки для багаття

Розведення багаття вимагає акуратності та навичок: недбалість загрожує нанесенням шкоди рослинності та ґрунту, а часом і пожежею. Уникнути цього допоможе використання спеціальних пристроїв. Чаші для багаття обмежують зону вогню та сприяють тому, щоб продукти горіння не поширювалися назовні. Це особливо корисно в сухі сезони, коли всюди можна зустріти суху траву (а вона легко спалахує). До того ж чаші мають цікавий зовнішній вигляд: така конструкція на ділянці буде елементом ландшафтного дизайну. У м. Дніпро купити чашу для вогню ви зможете, замовивши її у нашому магазині. Кострові чаші

Як прикрасити ландшафтний дизайн будинку за допомогою вогнищ?

Чаші часто встановлюються на ділянках дач та заміських будинків. Вони випускаються в широкій різноманітності форм і дизайнів: з кованими елементами, литтям, різьбленими візерунками. З настанням темряви різьблені чаші виглядають особливо ефектно: вогонь наголошує на силуетах вирізаних фігур. Це може бути зображення птаха, композиція у вигляді казкового лісу чи інша сценка: все обмежується лише фантазією замовника. Форму чаші також можна вибрати на свій смак. Найчастіше вони схожі на півсферу чи сферу зі зрізаною верхівкою. Це зручна форма, що обмежує поширення вогню та продуктів горіння. Для забезпечення стійкості чашу розміщують на ніжках. Моделі з рівним сплощеним днищем можуть обходитися без них. Дизайн ніжок може бути простим або більш хитромудрим, з елементами кування. Можливо і оформлення чаші у вигляді пташиного гнізда: для цього її напівкругле чавунне днище поміщають у конструкцію на кшталт кашпо, зроблену з гнутих металевих прутів і схожу на гніздо. Зараз в оформленні чаш можна зустріти і лаконічні і при цьому незвичайні форми, що нагадують лінії меблів у стилях футуризм та ганьби-тік. Маса більшості чаш дозволяє переносити їх із місця на місце у межах ділянки. Також конструкцію можна брати із собою на рибалку чи у похід. Перевозиться вона у багажнику автомобіля. Після того, як багаття прогорить, чашу слід очищати від залишків продуктів горіння. Це гарантує відсутність їх поширення у майбутньому (наприклад, сильним вітром). Як паливо підходять дрова та деревні вуглинки. Кам'яне вугілля використовувати не варто: воно створює при горінні дуже велику температуру, що створює ризик спотворення форми металу. На зиму чашу краще ховати у приміщення (наприклад, сарай). Це допоможе їй прослужити довше і позбавить необхідності відколювати примерзлий лід і прибирати з поверхні сніг. Конструкцію не слід примусово охолоджувати холодною водою: краще почекати, доки вона охолоне сама. Хоча чаші і виготовляються із міцних металів, на різкі контрасти температур вони реагують не найкращим чином. Дотримання правил експлуатації допоможе чаші прослужити довго.

Які матеріали використовують для виготовлення чаш-вогнищев для багаття?

Найбільшою міцністю і довговічністю серед металів, що використовуються, відрізняється чавун. Вироби з чавуну служать кілька десятків років (іноді більше століття), ними можуть користуватися кілька поколінь родичів. Чавун довго утримує тепло, що дозволяє грітися біля чаші холодного вечора. Він добре переносить різноманітні погодні фактори. Конструкція деяких чаш дозволяє розмістити зверху грати, і тоді на вогні можна посмажити стейки або зробити овочі гриль. Роблять чаші і з оцинкованого заліза та нержавіючої сталі. Ці матеріали популярні завдяки легкості та низькій ціні, але за довговічністю та здатністю утримувати тепло поступаються чавунним. Конструкції для вогню з тонкої сталі (1-2 мм) не розраховані на тривалу експлуатацію. Краще вибирати моделі з товщиною стінок 4 мм або більше – у них без побоювання можна закладати не лише деревне вугілля, а й дрова, не побоюючись, що метал деформується. З листової сталі легко зробити багатокутну конструкцію незвичайної форми. Також чаші часто виготовляються з каменю (наприклад, граніту) або кераміки вогнетривкої в комбінації з металевими елементами. Такі чаші мають відмінні декоративні якості та високу міцність. Найчастіше вони мають велику вагу та розраховані на стаціонарну експлуатацію.

Де купити чавунну чашу для багаття за низькою ціною?

В Україні купити вуличну чашу можна, зробивши замовлення в нашому магазині. Ми виготовляємо також печі та мангали різних видів – від переносних моделей, що легко транспортуються в руці та купуються для пікніка або риболовлі, до великогабаритних стаціонарних конструкцій для дому. Ціна конструкції визначається її габаритами та особливостями будови.