Мангали в стилі лофт

Мангал лофт є жаровню, встановлену на зручний столик з дерев'яною стільницею. Ніжки виконані з металу і часто прикрашаються гратчастими елементами. Зараз лофт – один із найпопулярніших стилів в інтер'єрі; його використовують у оформленні кафе, ресторанів та інших місць громадського харчування. Поширений він і в оформленні приватного житла. Купити такий мангал для дому чи дачі в Україні можна, замовивши його через наш сайт. Мангали в стилі лофт

Конструктивні особливості мангалів у стилі лофт

Як улаштовані мангали такого типу? По суті, це звична жаровня, вмонтована в столик - повністю металевий або з елементами з темного дерева. Стіл може мати цільне виконання або забезпечуватися гратчастими вставками (частини з гратами можуть служити підставкою під посуд). Нижні полиці можуть бути повністю металевими або складатися з дерев'яних панелей та металевого каркасу. Конструкція зручна тим, що разом із мангалом ми отримуємо і робочу поверхню, на якій можна розміщувати ємність з м'ясом або інший посуд, виконувати нарізку, обробку та інші операції. Оскільки конструкція передбачає наявність столу, це зазвичай стаціонарні мангали для дачі, розміщення у дворі приватного будинку, кафе чи ресторану. Але є і пересувні моделі, які можна переміщати на невеликі відстані за допомогою коліс. За бажанням конструкція може бути укомплектована й іншими елементами. У комплекті можуть поставлятися кочерга, совок, інші пристрої для обслуговування мангалу. На столі у своїй передбачаються гаки, куди вішаються такі інструменти. Плюсом буде кришка - вона дозволяє готувати великі шматки м'яса на ґратах.

Дизайнерська самобутність у мангалах лофт

Якими особливостями відрізняється стиль лофт і як виявляється в оформленні мангалів? Лофт – індустріальний стиль, де цінуються темні кольори та грубі необроблені текстури. У ньому широко використовується камінь, цегла, бетон (при цьому необроблена поверхня та її природний колір підкреслюються), дерево (насамперед темне). Меблі в стилі лофт може бути грубуватою, квадратною або мати незвичайну форму. Столики для мангалів лофт часто забарвлюють у чорний колір жароміцною фарбою. Важливо, щоб покриття витримувало високі температури (близько 600 градусів). В оформленні широко застосовується темне дерево. Форми переважають квадратні та прямокутні; часто зустрічаються ґратчасті конструкції. Часто гратами оформляється і простір між ніжками. Можна зустріти і моделі, в яких жаровня розташована у центрі великого темного столу. Комбінація мангалу зі столиком дуже зручна - вона дозволяє обробляти м'ясо, різати овочі або інші компоненти гарніру і паралельно стежити за шашликом. Мангали лофт можуть мати і складніший креативний вигляд. Один із прикладів – конструкція з великим навісом, кованими елементами, піччю та бічним столиком, повністю пофарбована чорною вогнестійкою фарбою. Можуть вони і викладатися із цегли (при цьому все одно використовуються металеві елементи). Цегляні печі лофт часто виглядають як масивні комплекси з кількома робочими поверхнями.

Де купити гарний мангал лофт для дачі та заміського будинку?

У місті Дніпро купити столик із мангалом для прикраси вашої ділянки можна, оформивши замовлення у наших майстрів. На ціну впливають лінійні розміри конструкції, наявність додаткових пристроїв та прикрас. Ми виготовляємо інші типи мангалів, наприклад, переносні моделі для пікніка. Ви можете вивчити каталог та пропоновані нами види конструкцій та вибрати відповідну для своєї ділянки.

Мангали з коптильною

Мангал з коптильнею допоможе урізноманітнити домашнє меню: крім шашлику та страв на решітці, така конструкція дає можливість самостійно готувати копчені рибні та м'ясні продукти. У місті Дніпро купити пристрій подібного виду для дому чи дачі можна, замовивши його у наших майстрів.

Які конструктивні особливості має мангал з коптильнею

Як влаштовані конструкції для приготування шашлику та копчення? Вони можуть мати різну будову та виконання, виготовлятись із цегли, металу або їх поєднання. Майстри виготовляють на замовлення також пічки з натурального каменю із вбудованим металевим мангалом. Суто металеві конструкції можуть бути як стаціонарними, так і пересувними, тоді як моделі з каменю або цеглини – тільки стаціонарними. Найпростіший варіант металевого мангалу для гарячого копчення має вигляд ящика з листів сталі, з кришкою і розміщеного на решітку, що монтується на мангал (теж сталевий) і закриває вугілля. Така конструкція може бути розбірною; її можна перевозити з собою в автомобілі в походи або брати на рибалку для копчення свіжовиловленої риби. Вона спроектована саме під гарячий спосіб копчення: йому потрібен високотемпературний дим (60-80 град.), отже коптильна секція розміщується над паливною камерою (чи поруч із нею). Є й інший варіант конструкції - дві послідовно розташованих секції, забезпечені кришками і трубою, що з'єднуються, невеликий довжини. Одна з секцій служить камерою топки, друга (великих розмірів) - коптильня: в неї йде дим з топки. У відкритому вигляді (без кришки) великий блок може бути використаний як мангал, а в закритому - гриль. Якщо додати до них третій блок (вертикальний, з гачками та сітчастими частинами), конструкція підійде не тільки для гарячого копчення, але й холодного. Для нього потрібна нижча температура (близько 40 градусів). Камера топки в такій складній конструкції може бути забезпечена нішою для казана або варильною поверхнею. Це дозволить розширити асортимент страв, що готуються просто неба. В обох випадках конфігурація може укомплектовуватися додатковими пристроями, що роблять роботу кухаря комфортнішою та розширюють його можливості. Це може бути навіс від дощу, зольник для зручного очищення конструкції, відсік або полиця для дров, стільниця для нарізки та оброблення, різні полички, термометр (наприклад, вмонтований у кришку).

На що звернути увагу при виборі мангалів із коптильною?

Найпоширеніші матеріали виготовлення цих пристроїв – метал (сталь чи чавун) і цегла. Компактний металевий розбірний мангал підійде для мандрівників-автомобілістів - його можна перевозити з собою в машині і швидко зібрати при необхідності. Але із металу виготовляють і стаціонарні конструкції з кількох функціональних зон; такий мангал, прикрашений художнім куванням, може виконувати функцію арт-об'єкта на ділянці. Цегляні конструкції дуже добре тримають тепло. Вони бувають тільки стаціонарними, і часто з цегли роблять багатофункціональні комплекси з варильною поверхнею, піччю та іншими елементами. Така конструкція вимагає ретельного вибору місця зведення та заливання надійного фундаменту. При виборі металевого мангалу слід пам'ятати про важливість товщини стін. Чим вони товщі, тим довговічніша (і важча) конструкція. Товстостінні моделі, хоч і дорожчі, довше зберігають тепло і вимагають менше палива. У мангали зі стінками до 3 мм класти вугілля можна тільки у підготовленому вигляді, щоб стінки не деформувалися від відкритого вогню. Це слід пам'ятати, якщо ви підбираєте переносну модель. Також важливо пам'ятати, що дотик гарячого металу може створити опік. Кращий матеріал для ручок кришок та дверей – дерево: воно екологічне, не обпалює руки та не виділяє токсинів за високої температури. Самого металу можна торкатися тільки через товсту тканину. Для мангала з коптильнею важливо, щоб кришка щільно закривала кожну секцію. При цьому кришка може бути різних типів - відкидного, розстібного, знімного. Має значення і термостійкість захисного шару (вона має бути щонайменше 600 град.), а також те, для яких типів палива призначений мангал.

Де придбати мангал коптильню за цінами виробника?

Щоб купити мангал для дачі в Україні, оформіть замовлення на нашому сайті. Ми виробляємо моделі різних видів – переносні для пікніка, мангали з електроприводом, пічкою чи коптильнею. Перед покупкою визначтеся з габаритами та конкретною конфігурацією, адже саме від них залежить ціна. Якщо у вас є питання щодо продукції та оформлення замовлень, ви можете поставити їх, зв'язавшись з нами по телефону.