Буржуйки для лазні

Буржуйка для лазні – один із найпоширеніших типів печей через свої невеликі габарити, просту конструкцію та гарну пристосованість для обігріву невеликих приміщень. Металева піч легко встановлюється та вводиться в експлуатацію. У місті Дніпро придбати буржуйку для опалення лазні можна, замовивши її у наших спеціалістів. Буржуйки для лазні

Види буржуйок, що встановлюються в лазнях

На які типи діляться буржуйки, які використовуються для топки лазні? Вони можуть бути виконані з чавуну, заліза чи сталі. Чавун гарний своєю довговічністю, здатністю довго утримувати та віддавати теплоту. Він не схильний перегоряти при печі дровами, і можна не турбуватися, що стінки деформуються. Залізні та сталеві печі повинні бути товстостінними: це дає кращу здатність утримувати тепло та страхує від порушень форми при дії відкритого вогню. Деякі печі для лазні працюють за принципом тривалого горіння: дрова тліють у низькокисневому середовищі, за рахунок чого піч довше залишається теплою, при цьому знижується ризик прогорання металу. Це також допомагає заощаджувати паливо. Зараз можна також зустріти буржуйки, пристосовані для генерації двох видів пари – вологої та сухої. Перемикання відбувається за допомогою простого важеля. Існують і буржуйки, пристосовані для підключення бака з водою. Це дозволяє приготувати від тепла печі гарячу воду для миття тіла. Вода може нагріватися від теплообмінника або димових газів (у другому випадку бак розміщують на даху лазні).

Як підібрати буржуйку для лазні?

При підборі важливо переконатися, що в печі достатньо товщина стінок (4-5 мм мінімум): перед прийняттям процедур лазню доводиться топити активно, а тонкі стінки погано переносять сильний жар: вони можуть покоробитися або деформуватися. Кришку можна зміцнити двома-трьома відрізками арматури для додаткового захисту від деформації. Також слід звернути увагу на те, який об'єм приміщення може обігріти конструкція. Для маленької парної на 2 особи підійде мініатюрна піч. Для просторого приміщення потрібна потужніша буржуйка. Краще щоб піч передбачала роботу в режимі тривалого горіння.

Плюси та мінуси печі буржуйки для обігріву лазні

Які переваги мають печі такого роду? Серед них можна назвати:
  1. Низьку ціну та невеликі розміри. Для маленького приміщення (яким зазвичай є особиста лазня) буде достатньо компактною міні-пічки.
  2. Просту конструкцію. Буржуйка легко встановлюється та обслуговується.
  3. Здатність довго (5-6 годин) працювати на разовій закладці дров. Це відноситься до чавунних пічок, а зі сталевих і залізних моделей такою здатністю володіють товстостінні печі тривалого горіння, в яких дрова тліють в умовах дефіциту кисню.
  4. Швидке нагрівання повітря: теплота починає генеруватися майже відразу. Для повноцінного прогріву потрібно близько години часу.
З недоліків можна назвати те, що така піч сильно нагрівається у процесі експлуатації. Її не можна довго топити в інтенсивному режимі, інакше є ймовірність того, що стінки або дверцята почнуть прогоряти. Це особливо стосується сталевих конструкцій невеликої товщини.

Де придбати сучасну буржуйку для лазні?

Щоб купити в Україні піч для лазневих процедур, вивчіть пропоновані нами моделі та виберіть варіант, який найбільше відповідає вашим потребам. Ми виготовляємо пічні конструкції різних типів – від портативних до великогабаритних, призначених для дому. У нас ви можете придбати моделі з варильною поверхнею для дачі або будинку в приватному секторі.