Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Мангали-валізи розбірні

Мангал валіза - Зручна переносна конструкція, що дозволяє швидко приготувати шашлик в поході або на пікніку. Разом з тим, її можна використовувати і для дому чи дачі: портативний мангал після використання та чищення можна збирати та ховати до приміщення, що захистить його від дощу та продовжить термін служби. У зібраному вигляді такий мангал схожий портфель-дипломат. Переносять його аналогічним чином за ручку. Ніжки додаються в комплекті та вставляють у пази за принципом важеля. Конструкція швидко збирається (за 1-2 хвилини) та не вимагає спеціальної підготовки перед приготуванням м'яса.
Мангали-валізи розбірні
Мангал-валіза

Яка товщина металу використовується виготовлення складних мангалів валіз?

Оскільки в портативних конструкціях цінується легкість, вони часто виготовляються із тонких листів сталі (оцинкованої або нержавіючої) – часом менше 2 мм завтовшки. Тонкостінні вироби, при всій своїй легкості, схильні до деформації за високих температур, особливо якщо дрова закладати прямо в топку. Щоб портативна конструкція прослужила довше, варто вибирати моделі з більш товстими стінками – 3-4 мм.

Мангал валіза 3 мм

Це легкий і зручний мангал, що не завдає клопоту при транспортуванні. Але в ньому не слід розпалювати дрова: вугілля в топку варто закладати лише у вже підготовленому вигляді (в окремій жаровні або на багатті). Оскільки стінки порівняно тонкі, є ризик деформації при прогоранні дров. Якщо дотримуватись цього правила, мангал прослужить протягом декількох років, радуючи можливістю регулярно готувати м'ясо.

Мангал валіза 4 мм

Стінки такої товщини практичні: у такому мангалі можна використовувати і дрова, і вугілля, і він відрізняється тривалим терміном служби. При цьому конструкція зручно переноситься. Для цього може використовуватись як ручка, так і спеціальна сумка через плече.
Мангал-валіза
Мангал-валіза

Які розміри розкладних мангалів представлені у нас?

Ми виготовляємо мангали, розраховані на різну кількість шампурів. Чим їх більше, тим довша конструкція. Втім, навіть довгі складні мангали мають невелику вагу, і їх зручно нести у руці. Вибір залежить від ваших потреб: тим, хто віддає перевагу посиденькам у великій компанії, підійдуть довгі моделі на 10-12 шампурів, а для приватного користування можна придбати і більш коротку. При використанні мангалу важливо дотримуватись правил його коректної експлуатації. Розміщувати його треба далеко від будівель, легкозаймистих об'єктів, дерев і кущів. Грунт на місці установки повинен бути рівним. Оскільки нагрітий метал може обпекти шкіру, при приготуванні слід використовувати рукавиці або прихватки. Чистити мангал потрібно спеціальною металевою щіткою або скребком для каструль. Побутову хімію не слід використовувати. Також не варто охолоджувати поверхню холодною водою і взагалі піддавати метал контакту з вологою без необхідності, хоча використовувати злегка вологі ганчірки при чищенні цілком допустимо. У період, поки мангал не експлуатується, його можна зберігати у спеціальному чохлі, що захищає його від пилу.

Мангал валіза на 6 шампурів

Такий компактний мангал можна придбати як для пікніка у невеликій компанії (на 3-4 особи), так і для дачі, для сімейного користування. Маленький доладний мангал має невелику довжину і збирається за лічені хвилини. Він добре підійде для риболовлі, туристичної подорожі до невеликої компанії.

Мангал валіза на 8 шампурів

Переносний мангал такого типу має компактні розміри та середню довжину у зібраному вигляді. Він підійде як для пікніка на березі водоймища, так і для будинку чи дачі, дозволяючи швидко приготувати їжу під відкритим повітрям.

 Мангал валіза на 10 шампурів

Такий мангал дозволить забезпечити їжею велику групу людей. На шампурах можна приготувати шматочки м'яса, птиці, свіжі або мариновані овочі. Мангал збирається для роботи швидко, за кілька хвилин. Перед використанням важливо поставити його на рівну поверхню, щоб елементи конструкції не покосилися під вагою вугілля та шампурів.

Мангал валіза на 12 шампурів

Цей мангал добре підійде для пікніка у великій компанії. Незважаючи на значну довжину, переносити його буде нескладно завдяки малій вазі. Привести конструкцію в готовий для роботи вид не складе труднощів. У Дніпрі купити такий мангал (або меншу довжину) можна в нашій компанії.

Де придбати мангал валізу за ціною виробника?

Придбати легкі складні мангали за вигідною ціною можна в нашому магазині. Ми пропонуємо легкі складні моделі із сталевих листів, розраховані на різну кількість шампурів. Залежно від ваших потреб, ви можете взяти мініатюрну модель на 6 шампурів або віддати перевагу мангалу більшої довжини. Мангали у формі валіз легко збираються і розбираються, транспортуються в руці, сумці або автомобілі.