Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Пекти для казана з газового балона

Пекти для казана з газового балона відрізняється простою та зрозумілою конструкцією та дозволить приготувати ароматний плов на відкритому повітрі. У місті Дніпро купити таку піч із трубою ви зможете, замовивши її через наш ресурс.

Плюси використання печі під казан з газового балона

Які переваги має використання таких печей? У них проста будова, їх легко виготовляти та обслуговувати. У балона достатня висота, якої вистачить як розміщення казана, так укладки потрібної кількості дров. Ще один плюс - транспортабельність: піч не відрізняється великою масою, і до неї можна приварити пару бічних ручок для спрощення транспортування.
Печі для казану з газового балона
Пекти для казана з газового балона
За всієї нехитрості, таку піч можна вдосконалити додатковими пристроями – наприклад, димоходом, знімним піддувалом, гратами гриль або стійкими ніжками. Також її можна декорувати на свій смак або пофарбувати термостійкою фарбою.

Особливості конструкції печі для казану з пропанового балона

Який пристрій має агрегат такого типу? Воно дуже нехитро: в основі - вертикально поставлений балон на 50 л, з ділянки стінки якого оформлюють дверцята, а вгорі встановлюють кришку з отвором за розмірами казана. Іноді кришка не передбачається в принципі (це передбачає, що габарити ємності будуть придатними для розміщення на балоні). Дрова розміщуються на колосникових ґратах. Нижче останньої можна вирізати ще одну дверцята (малої висоти) – для піддувала. Димар врізають в одну зі стінок у верхній частині, при цьому йти він повинен строго вертикально. Добре, якщо він буде забезпечений іскроуловлювачем. Обидві дверцята кріпляться за допомогою петель і оформляються засувками. Також їх буде корисно посилити. Для цього підійдуть, наприклад, пара арматурних відрізків, що приварюються з внутрішньої сторони, або міцні сталеві стрічки, якими двері окантовуються зовні з трьох сторін, щоб у топку не надходило надто багато повітря. Стінки балонів зазвичай не відрізняються великою товщиною (стаціонарні печі прийнято робити товстішими), і ці заходи допоможуть уникнути прогоряння та деформації та продовжать термін служби пічного агрегату. Найкраще для печей підходять безшовні балончики. Це з тим, що прогорянню при високих температурах найбільш схильні місця зварних швів. Якщо взяти виріб без швів, готова конструкція має шанси прослужити довго. Для опалення підходять тільки дрова (або деревні вуглинки), інші види палива, у тому числі будівельні та побутові відходи, використовувати не можна. Краще брати сухі листяні породи: це допоможе уникнути виникнення конденсату у вузлах пристрою. Для забезпечення пожежної безпеки слід ставити пічку (незалежно від наявності або відсутності в неї ніжок) на товстий металевий лист, оскільки при роботі вона сильно нагрівається.
Пекти для казана з газового балона
Пекти для казана з газового балона

Де купити піч для казана із газового балона з трубою?

Якщо ви хочете придбати в Україні агрегат із балончика під казан за доступною ціною, зверніться до нашої компанії. Ми виготовляємо металеві обігрівальні пристрої для різних цілей. У нас ви можете купити ґрунтовну піч з димоходом для дачі або нескладну буржуйку для нежитлового приміщення. Якщо у вас є питання щодо асортименту, доставки та інших тем, зв'яжіться з нами для їх обговорення.